کیک هوس
خانه / کلوچه / ;کلوچه سنتی / فروش کلوچه سنتی کاشان در تهران

فروش کلوچه سنتی کاشان در تهران

فروش کلوچه کاشان در تهران شیرینی منحصر بفردی است خوشمزه ، مقوی و صددرصد طبیعی و پر طرفدار در داخل و خارج کشور است که از سه نسل پیش در کاشان تهیه می شده است .
این کلوچه بی مغز را با آرد سبوس دار تهیه می کنند و آرد آن را در آسیاب های آبی آماده می کنند . کلوچه سنتی کاشان ماندگاری بالا دارد وبسیار مقوی است وبسته به مصرف روغن حیوانی تنها یا روغن حیوانی وگیاهی وروغن گیاهی تنها به سه نوع تقسیم می شود .

کلوچه‌ای که بسیار خوش عطر است و با یک لیوان چای حسابی می‌چسبد. شیرینی‌های مخصوص کاشان را می‌توان از شیرینی سرای نانک در خیابان بهشتی روبه روی باشگاه تختی یا از بازار بزرگ کاشان و از مغازه آقای شکرریز خرید
درست است که کاشان را به گلابش می‌شناسند، ولی گلاب تنها سوغاتی نیست که می‌توان از کاشان برای کسی برد. سوغات کاشان طیف زیادی از شیرینی گرفته تا صنایع دستی و فرش دستبافت و ظروف سفالی را شامل می‌شود و به همه اینها باید انار و گیوه کاشان را هم اضافه کرد. اما سوغات کاشان را از کجا می‌شود خرید؟

بهترین کلوچه فروشی کاشان

شیرینی‌های مخصوص کاشان را می‌توان از شیرینی سرای نانک در خیابان بهشتی روبه روی باشگاه تختی یا از بازار بزرگ کاشان و از مغازه آقای شکرریز خرید و آن را با شادی و روزی خاطره انگیز میل کنید .

خرید کلوچه کاشان

شیرینی مخصوص که به دلیل مقدار زیاد به کار رفته در آن به این اسم مشهور است و به دلیل جوز و آرد نخودچی به کار رفته در آن ارزش غذایی بالایی دارد، شیرینی مخصوص یزد و شیراز و کاشان است. شیرینی‌ای که با پودربادام، هل، پودر شکر یا پودر قند، زرده تخم مرغ، گلاب و زعفران درست می‌شود و به خاطر شکل نقلی و جمع و جورش یکی از شیرینی‌های محبوب کوچکترها هم هست.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مریم نقدیان
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09168602390
پست الکترونیکی: elehe.firozi22@gmail.com

مطلب پیشنهادی

نمایندگی فروش کلوچه های سنتی

نمایندگی فروش کلوچه های سنتی در انواع برندها به صورت های مختلفی پخش خواهد کرد …