دیانا
خانه / کلوچه / کلوچه طغرا / مرکز فروش کلوچه نارگیلی طغرا

مرکز فروش کلوچه نارگیلی طغرا

مرکز فروش کلوچه نارگیلی طغرا شرکت صنایع غذایی صبا تبریز می باشد که از خیلی اوقات پیش کلوچه نارگیلی طغرا را در طعم های بجز این ماده ی خوشمزه تولید می کند . شما برای خرید و سفارش این محصول با مدیر فروش ما در ارتباط باشید هر طعمی را نیاز دارید در اختیار شما قرار خواهیم داد.

مزه ی نارگیل را اکثر ما تحربه کرده ایم بسیار ترد و نرم می باشد که خودرن آن با کلوچه حس بسیار خوبی را به می دهد . شما این طعم را در ترکیب با انواع محصولات بی نظیر تجربه کرده اید و مسلما خاصیت های آن را می دانید که چه فواید بی نظیری را بدن ما به ارمغان می آورد . در اینجا این سوال پیش می آید که خداوند هیچ چیزی را بیهوده خلق نکرده است .

کالای ما دارای ویژگی ظاهری جذابی است که به صورت دو عدد در یک بسته بندی قرار داده می شود شیرینی جات ازمواد غذایی وسوسه انگیزی هستند که هرگز نمی توان از خوردن آن ها صرفه نظر کرد مخصوصا با یک چای در هوای بهار بسیار دل چسب و عالی می باشد.

فروش کلوچه طغرا

فروش همه ی محصولات طغرا از طریق شرکت ما امکان پذیر است جهت هر گونه برقراری و انجام اموری شما می توانید با ما تماس حاصل فرمایید و آن در هر جای ایران تحویل بگیرید . به دلیل راحتی کار شما هموطنان عزیز و کم کردن تمام هزینه های اضافی شما دوستان استفاده از کمترین زمان حذف خرج های الکی جهت پیدا کردن فرصت های زیادی را از دست دادن به شما این مژدگانی را می دهیم که این روش که خیلی بهتر است برای ما و شما را در رسیدن به هدف های خود کمک خواهد کرد .

مرکز فروش کلوچه

کیفیت بسته بندی مزه و … برای گروه صنایع غذایی ما بسیار مهم بوده و پیش تر از پیش خواهد بود و بر این قانون ثابت خواهید ماند .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم فیروزی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09026563392
پست الکترونیکی: dianamuffinco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش کیک و کلوچه

فروش کیک و کلوچه طرح طغری

فروش کیک و کلوچه طرح طغری با تخفیف های ویژه و ارسال بار آسان در …