دیانا
خانه / کلوچه / کلوچه طغرا / فروشگاه کلوچه بسته بندی ۲۶ تایی درب کارخانه طغرا

فروشگاه کلوچه بسته بندی ۲۶ تایی درب کارخانه طغرا

فروشگاه کلوچه بسته بندی ۲۶ تایی درب کارخانه طغرا شرکت نشاط صبا با بیش از دو دهه سابقه در تولید انواع کیک و کلوچه با نام تجاری طغرا آماده ی عرضه ی محصولات خود به تمام نقاط ایران می باشد . این شرکت مواد غذایی تغذیه ای سالم و کامل برای شما دوستدارن شیرینی جات می باشد.

که طبق آن مواد اولیه تازه با دستگاه های تمام اتوماتیک که این کارخانه واقع در تبریز است .محصولات خود را به بهترین شکل ممکن تولید با بسته بندی های با کیفیت ، طرح خاص برند طغرا به بازار برای فروش و استفاده ی هموطنان عزیز عرضه می گردد . شما می دانید که با حمایت های شما هموطنان عزیز تولید ما هم زیاد خواهد شد در واقعه عرضه و تقاضا باهم رابطه ی عکس دارند هرچه تقاضای شما بیشتر فروش ، خرید ما نیز بیتشر می باشد .

با توجه به نظر سنجی های انجام شده توسط پرسنل کاری خود تحقیقاتی را به عمل آوردیم و مردم برند ما را شناخته شده می دانستند و رضایت خود را تمام و کمال اعلام کرده بودنند .

فروشگاه های انواع کلوچه

فروشگاه آنلاین ما در آن شما می توانید تقریبا انواع برندهای کلوچه را برای خرید انتخاب کرده به صورت عمده و جزیی دریافت کنید . گروه این صنایع غذایی برای اینکه مشتریان عزیزمان خیلی از هزینه های اضافی برای آن ها کاهش پیدا کند براحتی محصول خود را پیدا و خریداریی نمایند این امکان ایجاد شده مورد غنیمت و احترام قرار گیرد و از آن به عنوان بهترین فرصت می توانیم استفاده کینیم طبق فرمایش امام ( ع ) فرصت ها مانند ابرها در گذرند آن را غنیمت برشمارید .

هوادران و طرفداران این محصول در انتظار کالاهای جدید ما طبق نظرات خود باشید . همچنین به مردم اهمیت زیادی می دهیم که چه طور درخواست های خود را به ما می رسانند و در صدد اجرایی شدن آن خواهیم بود. نظرات و خرید شما از ما کمال تشکر را داریم و شادی روز افزون ما در گرو رضایت شما می باشد .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم فیروزی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09026563392
پست الکترونیکی: dianamuffinco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش کیک و کلوچه

فروش کیک و کلوچه طرح طغری

فروش کیک و کلوچه طرح طغری با تخفیف های ویژه و ارسال بار آسان در …