دیانا
خانه / کلوچه / ;کلوچه سنتی / پخش عمده کلوچه قندی درب کارخانه بروجرد

پخش عمده کلوچه قندی درب کارخانه بروجرد

پخش عمده کلوچه قندی درب کارخانه بروجرد یکی از سوغات های محلی این شهر می باشد . کلوچه قندی بروجرد از تولیدات محلی این استان می باشد . در واقع از محصولات سنتی به حساب می آید . پخش عمده کلوچه قندی بروجرد که بارگیری آن از درب کارخانه به طور مستقیم صورت می گیرد شما می توانید به هر مقداریی عمده و حتی جزیی امکان پذیر است .

کسانی که یک بار از آن را مزه کرده باشند هرگز طعم با کیفیت و خوشمزه ی آن را فراموش نخواهند کرد . بسته بندی آن بسیار زیبا جذاب است هر فردی را برای خرید یا حتی تست مورد تشویق قرار می دهد .

کلوچه قندی بروجرد

این کلوچه یکی از محولات تولیدی شهر بروجرد از توابع استان لرستان که دارای آبشارهای زیبا و زیادی ، جنگل های بلوط موجود ، در آن غارهای قدیمی ، قلعه ی تاریخی فلک افلاک و … جاهای زیادی را به خود اختصاص داده در این سال های اخیر افراد زیادی به این مکان مسافرت کرده علاوه بر این توریست های که از کشورهای خارجی به این محل با جاذبه های دیدنی وارد می شوند .

به همین دلیل این محصول شیرین نیز به شهرت جهانی خود واقف شده است که امروزه در اکثر فروشگاه ها ، سوپرمارکت ها ، مجالس ها و … نام برده به فروش می رسد .

یکی از خوشحالی ها ما این است که افتخار خوشحالی شما عزیزان را بدست آورده ایم مشتریان پرو پاقرص و همیشگیه وجودشان باعث آرامش خاط داشتن بیشتر و تولید خود را هر روزه با مواد اولیه ی تازه با دستگاه های اتوماتیک که مواد را خود ترکیب می کند که شامل : آرد گندم ، زعفران ، گلاب ، هل ، شکر و … ما تمام تلاشمان این است که از مواد نگهداره استفاده نکنیم زیرا نظر شما برای ما با ارزش علی رغم این که شاید برای شما غیر قابل باور باشد .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم فیروزی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09026563392
پست الکترونیکی: dianamuffinco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولید کلوچه سنتی

تولید کلوچه سنتی فومن با قیمت عمده | مرکز پخش فوق العاده با پایین ترین نرخ

تولید کلوچه سنتی فومن با قیمت عمده در بسته بندی های زیبا و جذاب تهیه …