دیانا
خانه / کلوچه / کلوچه رضوی / قیمت خرید عمده کلوچه زنجبیلی رژیمی سبزواری

قیمت خرید عمده کلوچه زنجبیلی رژیمی سبزواری

قیمت خرید عمده کلوچه زنجبیلی رژیمی سبزواری که براساس یک سری قواعد و قوانین خاص که شامل ماده های غذایی برای افراد رژیمی داری بیماری های خاص می باشد . شما می دانید که امروزه هر خوراکی را نباید مورد استفاده قرار داد .

به دلیل بیماری های که وجود دارد ولی این محصول با طعم بی نظیر زنجبیل که افراد طرفدار تندی آن هستند می باشد .ما سفارش هایی از کشورهای خارجه با تعداد بالایی را داریم که طالب این خوراکی بی نظیر مخصوص شهر سبزوار هستند .

کلوچه زنجبیلی چیست ؟

این محصول برای افرادی که دارای رژیم های خاص غذایی هستند و از خوردن هر چیزی محروم شده اند یا افراد چاقی که می خواهند لاغر شوند یکی از خاصیت های ویژه ی زنجبیل طبع گرم وجودی آن است که در چربی سوزیی، سیر نگه داشتن شما برای ساعات زیادی حتی نصف روز بسیار موثرو تاثیرش را به طور واقعی به عین می توان دید و حس کرد .

البته هر چیزی حدی دارد و باید تعادل را برای مصرف آن رعایت کرد . ترکیات این کلوچه شامل : آرد گندم ، شکر ، تخم مرغ ، روغن مارگارین ، بیگینگ پودر ، پودر زنجبیل ، نمک ، اسید های قابل مصرف خوراکی و … می باشد .

قیمت خرید عمده کلوچه زنحبیلی

برای بدست آوردن قیمت این محصول با مدیر فروش ما در ارتباط باشید تا بر طبق آن تغییرات روز محصولات و نوسانات لحظه ایی بازار قیمت را به شما ارائه داده ، محصول خود را برای خرید انتخاب ، سفارش دهید آن را در هر جایی ایران که می خواهید ، تا با کمنرین سود و نازلترین قیمت تولیدی مستقیم از کارخانه تحویل شما گردد .

جهت هر گونه همکاری خرید ، فروش ، صادرات و … با مدیریت ارتباط گرفته تا شما را برای همکاری راهنمایی کرده و کالاهای مصرفی را برای شما عرضه کنیم .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم فیروزی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09026563392
پست الکترونیکی: dianamuffinco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت خرید عمده کلوچه

قیمت خرید عمده کلوچه زنجبیل گردویی حاوی مارگارین

قیمت خرید عمده کلوچه زنجبیل گردویی حاوی مارگارین به دلیل بالا بودن رقابت در کیفیت، …