دیانا
خانه / کلوچه / مرکز فروش کلوچه مسقطی کامران شیراز

مرکز فروش کلوچه مسقطی کامران شیراز

مرکز فروش کلوچه مسقطی کامران شیراز که نام دیگر آن لاری می باشد یعنی از تولیدات لارستان بوده و مخفف به این نام شده است . کلوچه مسقطی کامران شیراز در رنگ ها و انواع طعم های متفاوتی تولید می شود. بسته بندی این محصول با تزینات خاص و زیبایی صورت می پذیرد .

 

شما به ما برای تنوع در کلوچه های مسقطیمان چه چیزی را پیشنهاد می کنید ؟

آیا شما تا به حال خوردن این ماده غذایی خوشمزه و شیرین را تجربه کرده اید ؟

ما و همکارانمان با مصرف فقط یک بار این محصول خوش طعم همراه با چای و دمنوش های آماده جذب آن شده ایم و هر روزمان را با خوردن و احساس شادابی بعد از مصرف آن آغاز می کنیم . شما هموطنان عزیز اگر به دنبال مزه های جدید و سنتی سالم هستید این کالا را از دست ندهید و حتما در جز لیست خرید روزکره ی خود قرار دهید از تجربه های ما دوستان خود استفاده کرده و ضرر نخواهید کرد .

کلوچه و مسقطی شیراز

کلوچه و مسقطی شیراز هر دو باهم سرو می شوند . همان طور که مستحضرید هر چیز مقوی و خاص دوره ی تهیه آن زیاد و طولانی می باشد تهیه و پخت آن همراه با زمان زیادی صورت می پذیرد . این کلوچه نوعی شیرینی است که با استفاده از مواد اولیه ی مربوط به خود درست شده و تزئینات خاص خود را دارد .

فروش کلوچه مسقطی

فروش ما در سرار کشور صورت می پذیرد شما می توانید به تمام شعبه های مراجعه فرموده و محصول خود را با بسته بندی زیبا و شکیلی برای انواع مراسمات اعم از : اداری ، مجلسی ، جشن ها ، ترحیم و … به هر میزان به صورت عمده و جزیی سفارش داده و در هر نقطه از ایران دریافت نمایید .

جهت همکاری خرید ، فروش ، پخش ، تولید و …. می توان با کارشناش فروش ما همه روزه برای گرفتن اطلاعات و آگهی در تماس باشید . ما نیز در صدد آن خواهیم بود تا قرار داد منعقد شده توسط شرکت ما و شما طولانی مدت باشد و از همکاری با هم کمال استفاده را ببریم .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم نقدیان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09196850978
آدرس کانال: dianamuffin@
پست الکترونیکی: dianamuffinco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش اینترنتی کلوچه

خرید اینترنتی کلوچه سنتی لنگرودی

خرید اینترنتی کلوچه سنتی لنگرودی که یکی از پرطرفدارترین کلوچه های سنتی شهرستان لنگرود است …