دیانا
خانه / کلوچه / بسته بندی کلوچه ارزان قیمت ۲۰ تایی فومن

بسته بندی کلوچه ارزان قیمت ۲۰ تایی فومن

بسته بندی کلوچه ارزان قیمت ۲۰ تایی فومن، نوعی نان شیرین و مغز دار است که روی آن با وسیله مهر مانندی منقوش می شود. سپس هم چون نان های عادی در درون کوره پخت قرار می گیرد تاپخته شود و به مشتری عرضه گردد و به واسطه عطر و طعم اش با استقبال مردم روبرو شده و هم اکنون شهرتی به وسعت ایران دارد.

این ماده غذاییی هویت و اصالت کاملا ایرانی دارد و همان طور که از نامش پیداست، متعلق به شهرستان فومن یکی از شهرستان های استان گیلان می باشد. البته امروزه در جاهای مختلف این استان پخت می شود، اما خاستگاه اصلی آن شهر فومن است .

قیمت فروش کلوچه فومن

خیلی از دوستان برای انواع مراسمات ، همایش ها ، جلسات کارگروهی ، جشن ها و …. به دنبال قیمت های مناسب و تخفیفات ویژه برای خرید خود هستند. ما به شما پیشنهاد فروش عمده کلوچه را می دهیم زیرا شما با این کار خیلی از هزینه های اضافی خود را حذف کرده اید و با قیمت پایین خرید خود را انجام می دهید .
اگر به دنبال این هستید قیمت دقیقی از مدل کلوچه های این شرکت موجود در اختیار داشته باشید، باید به شما بگوییم که روزانه شاهد تغییراتی در نرخ تعیین شده خواهید بود زیرا به شکل ساعتی هم تغییر می کند و لذا انتظارنداشته باشید که به مدت یک ماه یا حتی یک هفته قیمت ثابتی را ببینید. برای دسترسی همیشگی به نرخ ها، با مسئولین فروش ما ارتباط بگیرید. ایشان به صورت شبانه روزی پاسخگوی پرسش های شما خواهند بود.

نمایندگی کلوچه فومن

کلوچه فومن یکی از معروف ترین و شاید بتوان گفت مهمترین سوغات شهرتان فومن می باشد اگر چه این محصول طرفداران و علاقمندان خاص خود را دارد امالازم است قدری بسته بندی و ظاهر بسته های این محصول نیز مورد توجه قرار گیرد تا بتواند نقش موثرتری در مورد جذب توریست و مسافران داشته باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم نقدیان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09196850978
آدرس کانال: dianamuffin@
پست الکترونیکی: dianamuffinco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی کیک و کلوچه

خرید اینترنتی کیک کلوچه قیمت مناسب | مرکز پخش محصولات با تخفیف ویژه

خرید اینترنتی کیک کلوچه قیمت مناسب از مرکز پخش محصولات با تخفیف ویژه همراه است …