دیانا
خانه / کلوچه / ;کلوچه سنتی / انواع کلوچه سنتی شوشتری قیمت عمده

انواع کلوچه سنتی شوشتری قیمت عمده

انواع کلوچه سنتی شوشتری قیمت عمده در بازار با تمام انواع مختلف آن که به دلخواه شما و به ذائقه ی شما خوش بیاید تولید و به صورت های مختلفی که بیار مفید و عالی می باشد برای خرید شما آماده ی فروش و ارسال در هر نقطه از ایران است .

کلوچه سنتی شوشتری همان طور که از نامش پیداست یکی از محصولات و تولیدات محلی این استان است که با توجه به آداب و رسوم ویژه ی مردم شهر شوشتر ساخته و برای مصرف ما با بسته بندی های خاصی که مخصوص این مکان است آماده می شود .

کلوچه شوشتری قیمت عمده

این روزها اکثر افراد به دلایل زیاد بازاریی و مشکلات اقتصادی به وجود آمده به دنبال محصولاتی با قیمت های مناسب تریی می گردنن و بر طبق یک سری آداب و رسومی که ما مردم ایران از نسل های خیلی قبل داریم خرید و فروش خود را انجام می دهیم ما نیز این شرایط را برای این گونه افراد با اصالت آماده کرده ایم .

جهت خرید ، فروش ، تولید ، صادرات و … یا هر گونه سوال کاریی و ابهامی می توانید با مدیریت فروش ما تماس گرفته و محصول خود را به هر مقداریی جزیی و عمده در هر نقطه از یاران عزیز سفترش داده و آن را در محل مورد نظر دریافت نمایید .

قیمت عمده محصولات ما خیلی برای مشتریانمان به صرف و به سود آن ها از هر نظریی می باشد زیرا از خود کارگاه تولیدی صنایع غذایی این محصول به ما معرفی شده است و ما نیز براساس همان بدون اضافه کردن هیچ قیمتی آن را برای شما ارسال می کنیم که در صورت تمایل خرید خود را انجام می دهید و از این گونه همکاری احساس خوشی را بدست خواهید آورد . زیرا بدون هیچ مشکلی هم فروش و هم بار شما با بهترین نحو ممکن برایتان فرستاده و شما درب محل مورد نظر آن را تحویل می گیرید .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم فیروزی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09026563392
پست الکترونیکی: dianamuffinco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرکز پخش کیک و کلوچه عمده

مرکز پخش کیک و کلوچه عمده | فروش ویژه کلوچه خرمایی چیلو چیلو

مرکز پخش کیک و کلوچه عمده که در آن انواع برندهای معتبر قابله عرضه می …