دیانا
خانه / کلوچه / ;کلوچه سنتی / بهترین فروشگاه کلوچه سنتی فومن قیمت کارخانه

بهترین فروشگاه کلوچه سنتی فومن قیمت کارخانه

بهترین فروشگاه کلوچه سنتی فومن قیمت کارخانه بدون هیچ واسطه ایی مستقیم از خود کارخانه آن را خریداریی نمایید . محصولات ما با مواد اولیه تازه بدون استفاده از مادهای مضر تولید و بسته بندی برای مصرف شما دوستان انجام می شوند .

لازم به ذکر است که محصولات ما به صورت کلملا بهداشتی و در مکان شیرینی پزی با تنورهای مخصوص پخت فرهای آماده ی نیز برای تولید این کالا به بازار وارد شده است .

بهترین فروشگاه کلوچه فومن

در این فروشگاه شما می توانید انواع کلوچه های فومن در طعم های بی نظیر با مناسب ترین قیمت از ما خریداریی کرده و برای مصرف خود استفاده نمایید . اگر شما به دنبال یک فروشگا کاملا تازه و سالم هستید بهترین مکان را انتخاب کرده و تمام محصولات ما با انقضای مشخص و تولید روز به بازار برای فروش و مصرف خانوار وارد می شوند .

جهت خرید ، تولید ، فروش و پخش می توانید با مدیریت فروش ما در ارتباط باشید ایشان شما از هر سوال یا ابهامی آگاهی میده و پس انتخاب محصول و خرید آن شما می توانید محصول خود را بدون هیچ نقصی در هر جای ایران آن را دریافت نمایید .

فروش کلوچه سنتی فومن

این محصول یکی از تولیداتی است که همه ی مردم ایران اعم از بزرگ و کوچک درخواست خرید آن را دارند زیرا خوردنش بهترین لذت را به آن ها منتقل می کند. کلوچه سنتی همان طور که از نامش پیداست از قدیم این محصول تولید شده و به توسط افراد دور گرده به فروش رسیده است .

فروش کلوچه سنتی فومن در این سایت امکان پذیر است شما می توانید آن را با قیمت عمده از ما خریداریی کرده و به قیمت روی جلد این محصول آن را به مشتریان خود بفروشید این خیلی به نفع شما مغازه دارها و سوپر مارکتی ها می باشد .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم فیروزی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09026563392
پست الکترونیکی: dianamuffinco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کیک و کلوچه ارزان قیمت

کیک و کلوچه ارزان قیمت فومن | با بسته بندهای جذاب و ارسال مستقیم

کیک و کلوچه ارزان قیمت با بسته بندهای جذاب که به صورت حرفه ای با …