دیانا
خانه / کلوچه / خرید عمده کلوچه کاکائویی مغزدار نادری

خرید عمده کلوچه کاکائویی مغزدار نادری

خرید عمده کلوچه کاکائویی مغزدار نادری توسط شرکت صنایع غذایی نادریان فرد تولید می شود . کلوچه های بزرگ و کوچک ندارن هر فردی علاقه ی خاصی به خوردن شیرینی جات دارد و خوردن این محصول حس خوب و شیرینی را در وجود شما ایجاد می کند .
این کلوچه در انواع بسته بندهای جعبه در طرح و مدل های شکیلی که برای مصارف دیگر قابل استفاده باشد قرار می گیرد . کلوچه کاکائویی نادری در جعبه های با تعداد های متفاوتی و حاوی وزن مشخصی ، در بسته ی تکی حاوی دو عدد کلوچه می باشد . که در حالت های متفاوتی از جمله : ساده ، مغزدار ، دو رنگ، تک رنگ و …. هستند .

خرید عمده کلوچه

ما می دانیم که خرید عمده کلوچه برای سوپرمارکت ها ، مغازه دارها و انواع مراسمات اعم از مذهبی ، ترحیم ، همایش ها و … صورت می گیرد و این حالت برای مشتری های ما خیلی به صرفه و سودمند می باشد زیرا خرید عمده کلوچه در قیمت پایین تری به فروش می رسد و مغازه دارها به صورت تکی و با قیمت رو جلد آن را به فروش می رسانند .

کلوچه کاکائویی نادری

شرکت صنایع غذایی نادری با ساخت کلوچه محلی مطابق نیاز روز در سال های قبل از دهه ۵۰ به صورت سنتی شروع به کار نمود . یعنی بیش از نیم قرن پیش کیک و کلوچه را در حالت فوق تولید می کرد بعد از گذشت این ایام در اواسط سال ۱۳۵۵ شرکت خود را با توجه به نیازهای بیشتر افراد جامعه و صادرات محصولات خود به کشورهای هماسیه اعم از عراق ، افغانستان، پاکستان و … تولید خود را گسترش داد. دستگاه ها، ماشین آلات کاملا مکانیزه و پیشرفته ای را به کشور وارد کرد.
این شرکت انواع کلوچه استاندارد شده با مرغوبترین مواد اولیه توسط پرسنل مجرب و آزمایشگاه کنترل کیفیت تولید می نماید. طبق تحقییقات انجام شده بسته بندی های این شرکت خاص و بسیار زیبا ، دلنشین هستند .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم نقدیان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09196850978
آدرس کانال: dianamuffin@
پست الکترونیکی: dianamuffinco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی کیک کلوچه

خرید اینترنتی کیک و کلوچه عمده مغزدار | عرضه مستقیم محصولات به صورت فوق العاده

خرید اینترنتی کیک و کلوچه عمده باعث شده است تا عرضه مستقیم محصولات با تخفیف …