دیانا
خانه / کلوچه / خرید کلوچه مستقیم از کارخانه با قیمت عمده

خرید کلوچه مستقیم از کارخانه با قیمت عمده

خرید کلوچه مستقیم از کارخانه با قیمت عمده خیلی از مزایایی را که به نفع شماست در بر می گیرد . زیرا شما بدون هیچ واسطه ایی محصول خود را مستقیم از کارخانه سفارش می دهید و بسیار برای شما راحت تر است تا اینکه از واسطه ها که سودهای کلانی را بر ، روی آن می کشند .’

و فقط منفعت خودشان مهم است نه دیگران شعار ما حمایت از مشتریانمان می باشد . خرید هر محصولی که از نظر کیفیت ، طعم عالی قیمت مناسب ، بسته بندی قابل بازیافت به چرخه ی اقتهاد ، تارخ انقضا ، تارخ تولید کاملا بهداشتی و سالم علاوه بر این اخلاق و خوش برخوردی فروشنده برای ما خیلی با اهمیت است که شرکت تولیدی ما تمام این وجهه ها را با کارمندانش در جریان گذاشته است و تمام آنان حتما در برخوردشان رعایت خواهند کرد .

خرید کلوچه از کارخانه

این نوع خرید درواقع خیلی به صرفه تر و هزینه های زیادی را از دوش شما مشتریان عزیز بر داشته ایم ما پس از چند بار خرید هدیه های از جانب شرکت به شما خواهیم داد که سوپرایز شوید . خیلی از مشتریان قدیم ما از روش کار ما باخبرند و از همکاری با هم لذت کامل را می بریم .

خرید کلوچه با قیمت عمده

قیمت های شرکت ما دقیقا از سوی کارخانه اعلام می شوند و با دیگر افراد واسطه ایی تفاوت آن ها احساس می شود . بارگیری ما مستقیم از درب کارخانه صورت می گیرد که پس از تصفیه حساب کالا به سمت شهر شما به همان آدرسی که دستور فرکموده ایید ارسال می شود و ما در طی مسیر نیز بار ، را کنترل کرده تا بدون هیچ نقصی به مقصد برسد .

برای گرفتن لیست قیمت عمده محصولات ما می توانید با میدیریت فروش در ارتباط باشید و آمادگی همکاری لارم خود را با شما اعلام می کنیم .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم فیروزی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09026563392
پست الکترونیکی: dianamuffinco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش اینترنتی کلوچه

فروش اینترنتی کلوچه لاهیجان همدان | سایت فروش کیک و کلوچه

فروش اینترنتی کلوچه لاهیجان همدان به صورت مستقیم از کارخانه این برند توسط مجموعه دیانا …