دیانا
خانه / کلوچه / کلوچه دزفولی / فروش کلوچه دزفول قیمت عمده کارخانه

فروش کلوچه دزفول قیمت عمده کارخانه

فروش کلوچه دزفول قیمت عمده کارخانه برای شما خیلی به صرفه تر و اقتصادی تر می باشد زیرا خیلی از مشکلاتی که برای شما گران تمام می شود را با این روش به آسانی حل خواهید کرد . و با آسودگی خاطر کامل محصول خود را بدون سوء استفادهی دلالان اقتصادی تحویل خواهید گرفت .

کلوچه دزفولی چیست ؟

کلوچه دزفولی نوعی شیرینی بسیار خوشمزه که در طرح های متفاوتی و بیشتر اوقات به شکل دایره ای تولید بسیار خوشمزه و شیرین است .
این محصول بسیار شیرین و عالی در گذشته توسط زنان خانه دار تولید شده دور گردها آن را به فروش می رسانند ولی امروزه به یک محصول ناب برای تجارت تبدیل شده است که در تمام سطح کشور ایران عزیز پخش و به فروش برای مصرف خود می رسانند .

ما در صدد صادرات این کالای بسیار خوشمزه به خارج از مرز ایران نیز هستیم و تا به امروز مقدار زیادی از آن را به بعضی از کشور ها در نوع جزیی ارسال کرده ایم تلاش ما برای صادر کردنش به صورت کانتنرهای بالا می باشد .

فروش کلوچه دزفول

فروش کلوچه دزفولی در سال های اخیر به مقدار بالایی رسیده است به این دلیل است که مردم ما با فرهنگ های اکثر نقاط ایران آشنایی پیدا کرده اند و به آن مکان در طول زندگی خود سفر کرده و با سوغات های محلی آنان آشنایی کاملی پیدا کرده اند . خیل از مشتریان ما می گویند که فقط یک بار از این کلوچه ی خوشمزه را مصرف کرده اند و با میل زیاد به دنبال سفارش آن برای خود می گردنند .

ما به شما این خبر خوش را می دهیم که از طریق همین سایت با روش های زیر می توانید کلوچه دزفولی را به هر مقداریی که نیاز دارید سفارش دهید .

  • تماس با مدیریت فروش
  • ارتباط با ایشان از طریق پیامک
  • ارتباط از طریق شبکه های اجتماعی تلگرام ، واتس آپ
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم فیروزی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09026563392
پست الکترونیکی: dianamuffinco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش عمده کلوچه

فروش عمده کلوچه خرمایی رژیمی دزفولی ارزان

فروش عمده کلوچه خرمایی رژیمی دزفولی ارزان به صورت محلی و بسیار خوشمزه، شیرین است. …