دیانا
خانه / کلوچه / کلوچه گردویی / انواع کلوچه گردویی قزوین

انواع کلوچه گردویی قزوین

انواع کلوچه گردویی قزوین با طعم های بی نظیری که بسیار پر خاصیت می باشد تولید و بسته بندی های بسیار جالب و شکیل بر ، روی آن ها انجام می شود . علاوه بر این خاصیت گردو برای سلامتی شما بسیار مفید و در گرو مصرف آن می باشد تغذیه ایی مناسب برای کودکان ۳ سال به بالا تا بزرگسالان می باشد .

زیرا نعمت گران بهایی است و خوردن گردو همان طور که می دانید فواید بالایی را در بر دارد بچه ها به مواد غذایی نیاز دارند که تمام ماده ی بدنی آنان را تامین کند بسیار سودمند و سالم باشد لازم است به نکته ی در اینجا اشاره نماییم و آن این است که خوردن کلوچه گردویی قزوین با یک لیوان شیر طبیعی به فرزند خود باعث رشد قدی ، عقلی ، دوری از بیمارهای مضر زمانه و … می باشد .

همان طور که مستحضر هستید ما بزرگترهانمی توانیم از خوردن این محصول ناب هرگز منصرف نشویم که خوردنش با یک لیوان چای در هوای بسیار خوب بهترین حس شادابی را به ما منتقل می کند همین نکته باعث می شود که هرگز از خوردنش منصرف نشویم .

شما چه توصیه ایی به ما می کنید برای بهتر شدن روند کاریمان و تولید محصولات عالی و از هر نظری که شما فکر می کنید که مسئله ی یا ابهامی است در این مسیر ما را ، راهنمایی کرده و با ما همراه باشید .

کلوچه گردویی قزوین

این محصول بسیار ناب ایرانی در شهر زیبایی قزوین توسط کارگاه های صنعتی این منطقه تولید و بسته بندی شده برای شما آماده ی فروش و ارسال بار برای شما صورت می گیرد . این کالا با ماده ی اولیه تازه با تاریخ انقضا و تولید روز برای شما تولید ، در جعبه هایی با تعداد متفاوتی در هر جای ایران که شما آن را نیاز دارید به هر مقداریی با نازلترین قیمت ارسال خواهد شد .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم فیروزی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09026563392
پست الکترونیکی: dianamuffinco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش اینترنتی کلوچه

فروش اینترنتی کلوچه جوادیان با قیمت درب کارخانه + هزینه باربری رایگان

فروش اینترنتی کلوچه جوادیان با قیمت درب کارخانه به هزینه باربری رایگان توسط گروه تولیدی …