دیانا
خانه / کلوچه / کلوچه گردویی / انواع کلوچه گردویی قزوین

انواع کلوچه گردویی قزوین

انواع کلوچه گردویی قزوین با طعم های بی نظیری که بسیار پر خاصیت می باشد تولید و بسته بندی های بسیار جالب و شکیل بر ، روی آن ها انجام می شود . علاوه بر این خاصیت گردو برای سلامتی شما بسیار مفید و در گرو مصرف آن می باشد تغذیه ایی مناسب برای کودکان ۳ سال به بالا تا بزرگسالان می باشد .

زیرا نعمت گران بهایی است و خوردن گردو همان طور که می دانید فواید بالایی را در بر دارد بچه ها به مواد غذایی نیاز دارند که تمام ماده ی بدنی آنان را تامین کند بسیار سودمند و سالم باشد لازم است به نکته ی در اینجا اشاره نماییم و آن این است که خوردن کلوچه گردویی قزوین با یک لیوان شیر طبیعی به فرزند خود باعث رشد قدی ، عقلی ، دوری از بیمارهای مضر زمانه و … می باشد .

همان طور که مستحضر هستید ما بزرگترهانمی توانیم از خوردن این محصول ناب هرگز منصرف نشویم که خوردنش با یک لیوان چای در هوای بسیار خوب بهترین حس شادابی را به ما منتقل می کند همین نکته باعث می شود که هرگز از خوردنش منصرف نشویم .

شما چه توصیه ایی به ما می کنید برای بهتر شدن روند کاریمان و تولید محصولات عالی و از هر نظری که شما فکر می کنید که مسئله ی یا ابهامی است در این مسیر ما را ، راهنمایی کرده و با ما همراه باشید .

کلوچه گردویی قزوین

این محصول بسیار ناب ایرانی در شهر زیبایی قزوین توسط کارگاه های صنعتی این منطقه تولید و بسته بندی شده برای شما آماده ی فروش و ارسال بار برای شما صورت می گیرد . این کالا با ماده ی اولیه تازه با تاریخ انقضا و تولید روز برای شما تولید ، در جعبه هایی با تعداد متفاوتی در هر جای ایران که شما آن را نیاز دارید به هر مقداریی با نازلترین قیمت ارسال خواهد شد .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم نقدیان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09196850978
آدرس کانال: dianamuffin@
پست الکترونیکی: dianamuffinco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت خرید عمده کلوچه

قیمت خرید عمده کلوچه جوادیان کارخانه

  قیمت خرید عمده کلوچه جوادیان از کارخانه با قیمت اصلی به صورت مستقیم برای …