دیانا
خانه / کلوچه / صادرات انواع کلوچه فومنی به عراق

صادرات انواع کلوچه فومنی به عراق

صادرات انواع کلوچه فومنی به عراق دارای چهار منطقه آزاد از جمله : بصره ، نینوا ، سلیمانیه ، الانبار است . برچسب قانون مناطق آزاد ، کالاهای وارداتی یا صادراتی به این منطقه از پرداخت هر نوع مالیات ، عوراض معاف است . مگر محصولاتی که به منطقه گمرکی وارد شوند همچنین سرمایه ، سود و درآمدهای ناشی از سرمایه گذاری در پروژه های این مکان برقرار خواهد بود .

طبق قانون فعالیت های صنعتی اعم از تولیدی یا مصرفی ، مونتاژ ، بسته بندی ، فعالیت های بانکی ، بیمه ای و … مجاز است .کلوچه فومنی امروزه با استفاده از دستگاه های تمام اتوماتیک و پیشرفته وارد بازار می شود. صادرات انواع کلوچه در طعم های مختلف اعم از کلیه برندها به عراق هم صورت می گیرد و این روش تولید بیشتر به کشور و در خواست های مکرر آن ها به علت مرغوبیت و استفاده ی مواد اولیه به هر تناژی که می خواهد بدون هیچ نقصی منتقل می شود .

بیشترین درخواست برای خوراکی می باشد خرید این محصول از طرفشان زیاد و طبق آمار راضی و مورد قبولشان است این برای بهترین مزیت را دارد ما را بیشتر محبوب می کند .چهت سفارش می توانید با کارشناس فروش مربوطه در تماس باشید ما کمال همکاری را با شما داریم .

صادرات انواع کلوچه

طبق تحقیقات انجام شده روزانه بین ۱۰ تا ۲۰ تن کلوچه به کشور عراق صادر می شود . این نشان دهنده ی کیفیت و عالی بودن محصولات می باشد . همان طور که مستحضر هستید کلوچه نوعی شیرینی است که با مواد ادلیه : شکر ، تخم مرغ ، آرد ، روغن مایع ، پودر نارگیل ، پودر گردو ، پودر وانیل و … با مغزهای متفاوت و بسیار خوشمزه ای تولید می شود .
صادرات یکی از زمینه های ورود ارز به کشور می باشد. آیا از نحوه صادرات انواع کلوچه در طعم های عالی به کشورهای همسایه اطلاعاتی در دست دارید ؟

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم فیروزی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09026563392
پست الکترونیکی: dianamuffinco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش اینترنتی کلوچه

فروش اینترنتی کلوچه لاهیجان همدان | سایت فروش کیک و کلوچه

فروش اینترنتی کلوچه لاهیجان همدان به صورت مستقیم از کارخانه این برند توسط مجموعه دیانا …