دیانا
خانه / کلوچه / ;کلوچه سنتی / خرید اینترنتی کلوچه سنتی فومن

خرید اینترنتی کلوچه سنتی فومن

خرید اینترنتی کلوچه سنتی فومن یکی از انواع شیرینی جاتی است که براحتی نمی توان ازخوردن آن گذشت هر کس فقط با یکبار خوردن آن با شیر یا چای هر روز آن را مصرف می کند مزه ی آن با موادی ترکیبی موجود، درونش یعنی آرد ، تخم مرغ ، هل ، جوز هندی ، گردو و … که شامل دو نوع می باشد لایه زیرین ترکیبی از موارد بالا که به آن ها اشاره شده و لایه بالایی با یک مهر مخصوص پخت کیک منقوش می شود یعنی در واقع راه باز بودن منافذ آن بسته می شود و محکم به هم چسبیده می شود .

کلوچه سنتی فومن در گذشته توسط زنان فومن از توابع شهر ، رشت تولید و فقط در این شهر به فروش می رسید اما امروزه خیلی از شهرها رسیده و همه ی مردم عزیز کشورمان از آ ن استفاده کرده و به فروش می رسد .
جالب است بدانید علت جذب توریست، مسافران ، گردشگران به این شهر وجود این سوغات عالی و خوشمزه است که حس سفر به این شهر را ایجاد کرده است .

کلوچه فومن چیست ؟

کلوچه فومن نوعی کلوچه مغز دار است که از دو سطح تشکیل شده است. سطح اول با لایه بیرون کامل متفاوت است و حاوی مغز گردو، جوز هندی، دارچین، هل، شکر و روغن (حیوانی) است. روی کلوچه به وسیله مهر مانندی منقوش می‌شود. این کلوچه در درون کوره پخت قرار گرفته و پخته می‌شود.

خرید اینترنتی کلوچه فومن

این ماده ی غذایی لذیذ هوش و حواس را با دیدن و خوردنش در عصرانه به عنوان یک کامل کننده و سیر کنندهی ما می باشد . خرید اینترنتی محصول نام برده از طریق این سایت فراهم است فرصت را از دست ندهید و برای خرید با کارشناس مربوطه در تماس بوده آن را به هر مقداریی جزیی یا عمده در هر کجای ایران دریافت نمایید .

از این که سایت ما را برای خرید خود انتخاب کرده بسیار خوشحال و مسرور هستیم .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم فیروزی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09026563392
پست الکترونیکی: dianamuffinco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولید کلوچه سنتی

تولید کلوچه سنتی فومن با قیمت عمده | مرکز پخش فوق العاده با پایین ترین نرخ

تولید کلوچه سنتی فومن با قیمت عمده در بسته بندی های زیبا و جذاب تهیه …