دیانا
خانه / کلوچه / ;کلوچه سنتی / فروشگاه کلوچه سنتی فومن بسته بندی با کیفیت

فروشگاه کلوچه سنتی فومن بسته بندی با کیفیت

فروشگاه کلوچه سنتی فومن بسته بندی با کیفیت تولید استان گیلان با آداب و رسوم لباس های محلی زیباییی که مخصوص شمال کشور می باشد علاوه بر این کلوچه ی فومن خاص این مکان است . لازم به ذکر است که نام برده با روش های مخصوص زمان های قدیم بانوان این دیار تولید و پخش شده است.

یکی از سوغاتی های بی نظیری از این مکان سرسبز و دل نشینی که خیلی از مسافران و توریست ها برای خرید و فروش جذب خود می کند . شیرینی جات محلی و ، وجود شرکت های صنایع غذایی زیادی در این شهر است .

کلوچه های سنتی هر جایی خیلی پر طرفدار می باشند زیرا از قدیم الایام هر شخص آن را مزه کرده و به قول معروف در زیر زبانش آن طعم باقی مانده است هر زمان که از آن مسیر عبور کندحتما آن را پیدا و خوردنش را با یک چای ، شیر داغ دوباره تجربه می کند که خاطره ایی به یاد ماندنی برایش باشد .

فروشگاه کلوچه سنتی فومن

اگر به دنبال فروشگاه اصلی کلوچه سنتی فومن هستید در جای درست آن قرار گرفته اید کافی است برای هر نوع فعالیت و همکاری با ما اعم از صادرات ، فروش ، خرید ، تولید ، پخش و … با مدیریت فروش ما ارتباط گرفته سوالات یا ابهامات خود را از ایشان بپرسید حتما در اسرع وقت پاسخگو خواهد بود کار شما را با بهترین نحو ممکن که رضایت شما را در بر بگیرد انجام خواهد داد .

فروشگاه کلوچه سنتی فومن عرضه آن را در سراسر کشور با قیمت های اصلی خود تولیدهای این صنایع غدایی و نازلترین قیمت در تایم پایین یا هر زمانی که شما نیاز دارید در هر مکانی از کشور عزیزمان دریافت خواهید کرد .

ما طبق آمارهای گرفته شده از مشتریانمان اکثرآن ها پس از گذشت سال های زیادی هنوز با هم فعالیت داریم و خداروشکر تا به امروز هیچ مشکلی در بین ما ایجادنشده است .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم فیروزی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09026563392
پست الکترونیکی: dianamuffinco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولید کلوچه سنتی

تولید کلوچه سنتی فومن با قیمت عمده | مرکز پخش فوق العاده با پایین ترین نرخ

تولید کلوچه سنتی فومن با قیمت عمده در بسته بندی های زیبا و جذاب تهیه …