دیانا
خانه / کلوچه / ;کلوچه سنتی / فروشگاه پخش کلوچه های سنتی ستاک

فروشگاه پخش کلوچه های سنتی ستاک

فروشگاه پخش کلوچه های سنتی ستاک در این سایت می توانید تمام خریدهای خود را انجام دهید . شرکت صنایع غذایی ستاک انواع کلوچه های سنتی اعم از : گردویی ، نارگیلی ، خرمایی و … را عرضه می کند .
از مهمترین ویژگی های محصولات غذایی ستاک، علاوه بر کیفیت مواد اولیه و بسته بندی های متنوع و زیبا وجود سبد کامل از کالاهای مصرفی با یک نام تجاری می باشد که می تواند بخش اعظمی از نیازهای مصرف کنندگان در زمینه کیک و کلوچه را تأمین نماید .

فروش عمده کلوچه های ستاک

برای اعم از انواع مراسمات خارجی ، داخلی ، سمینارها ، سوپر مارکت ها و … همه به شیرینات نشاط آور و خوشمزه احتیاج دارند به همین منظور و برای زیبایی و شادی بخش به این مسئله ما این محصول را به صورت عمده و به دلیل بازی های خاص جامجهانی آسیا تخفیف های ویزه ای را برای شا قرار داده ایم . شما می توانید فرصت را از دست ندهید . با مشاور ما که در هر زمان پاسخگویی شما می باشد اطلاعات لازم را کسب کرده و محصول خود را به هر مقدار با کمترین قیمت ممکن سفارش دهید .

قیمت خرید عمده کلوچه

اگر به دنبال این هستید قیمت دقیقی از مدل کلوچه های این شرکت موجود در اختیار داشته باشید، باید به شما بگوییم که روزانه شاهد تغییراتی در نرخ تعیین شده خواهید بود زیرا به شکل ساعتی هم تغییر می کند و لذا انتظارنداشته باشید که به مدت یک ماه یا حتی یک هفته قیمت ثابتی را ببینید. برای دسترسی همیشگی به نرخ ها، با مسئولین فروش ما ارتباط بگیرید. ایشان به صورت شبانه روزی پاسخگوی پرسش های شما خواهند بود.

در این باره شما چند راه پیش رو دارید که هریک را به تفکیک برایتان ذکر می کنیم.

  • خرید به شکل حضوری در مرکز فروش ما
  • به صورت اینترنتی وثبت سفارش در برگه خرید آنلاین موجود در سایت
  • از طریق تماس با شماره قرار گرفته در همین صفحه و ارتباط با مسئول فروش مربوطه .
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم نقدیان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09196850978
آدرس کانال: dianamuffin@
پست الکترونیکی: dianamuffinco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش اینترنتی کلوچه

خرید اینترنتی کلوچه سنتی لنگرودی

خرید اینترنتی کلوچه سنتی لنگرودی که یکی از پرطرفدارترین کلوچه های سنتی شهرستان لنگرود است …