دیانا
خانه / کلوچه / ;کلوچه سنتی / مرکز خرید کلوچه سنتی قندی ارزان قیمت لرستان

مرکز خرید کلوچه سنتی قندی ارزان قیمت لرستان

مرکز خرید کلوچه سنتی قندی ارزان قیمت لرستان با کیفیت عالی و بسیار لذیذی به صورت سنتی و محلی تولید می شود . استان لرستان یکی از مناطق زیبا و سرسبزی است که دارای آب و هوایی مطبوع و دل نشینی می باشد .

این شهرستان دارای کلوچه ها و نان های خاص ویژه ای است که توسط بانوان قدیمی به صورت دستی تولید و مورد مصرف قرار گرفته است .

چالب است بدانید که در گذشته مرسوم بوده که مردم این شهر در زمان های خاصی مثل : عروسی ها ، جشن ها ، عید و .. زنان خانه دار این ماده ی غذایی شیرین را درست می کردند و به عنوان هدیه به فامیل ها و مهمانان ویژه ی شان میدادند .

شما برای خرید این کالا محلی خوشمزه می توانید با کارشناس فروش ما در ارتباط باشید تا اطلاعات لازمه جهت خرید و ثبت سفارش خود به هرمیزانی به صورت عمده یا جزیی در هر کجای ایران عزیزمان آن را دریافت نمایید .

انواع کلوچه لرستان

لازم به ذکر است که انواع محصولات لرستان در سالاهای قدیم به حدود۱۱تا ۱۲ عدد می رسیده است ولی متاسفانه امروزه آن ها را فراموش کرده اند زیرا فرصتی برای آموزش و یاد گرفتن آن را برای خود قرار نداده اند و در صدد طرز تهیه و آموزش نبوده اند به همین دلیل بیشتر آن ها به خاطره تبدیل شده اند . اما در اینجا ما به تعداد اندکی از آن ها اشاره می نماییم :

  • کلوچه محلی لرستان
  • کلوچه سنتی لرستان
  • کلوچه کلوا لرستان
  • کلوچه قندی لرستان

با این اوصاف باید از این شیرینی های به یاد مانده از مادران قدیمی خوشحال و مسرور باشیم . این محصول بسیار عالی و بدون مواد نگهدارنده و در بسته بندهای خاص این استان به بازار وارد می شود و قیمت بسیار مناسب و عالی برای خرید دارد . ز این کالا می توان در اعم مراسمات های مجلسی ، ادرای ، تولدها ، جشن ها و …. بهترین استفاده با کم ترین هزینه تهیه مورد  مصرف قرار نمایید . از اینکه کلوچه ی محلی استان لرستان را برای تمام مراسمات خود انتخاب می کنید خرسند هستیم .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم فیروزی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09026563392
پست الکترونیکی: dianamuffinco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش اینترنتی کلوچه

فروش اینترنتی کلوچه لاهیجان همدان | سایت فروش کیک و کلوچه

فروش اینترنتی کلوچه لاهیجان همدان به صورت مستقیم از کارخانه این برند توسط مجموعه دیانا …