دیانا
خانه / کلوچه / فروش اینترنتی کلوچه جمانه در تهران

فروش اینترنتی کلوچه جمانه در تهران

فروش اینترنتی کلوچه جمانه در تهران صنایع غذایی انصاری در سال ۱۳۵۰ به شکل سنتی فعالیت خود را آغاز و اقدام به تولید نان جو و کلوچه سنتی از آرد گندم و جو نمود. در سال ۱۳۷۵ با توجه به استقبال مصرف کنندگان محصولات خود را به صورت صنعتی و انبوه تولید و به بازار ارائه کرد.

اگر شما به دنبال قیمتی از کلوچه هستید همان طور که خود مستحضرید به دلیل نوسات دلار و ارز و… بازار هر ثانیه در هر حال تغییر می باشد به همین دلیل ما قیمت را در سایت قرار نداده ایم شما برای آگاهی بیشتر می توانید با کارشناس فروش ما که شماره تماس ایشان در ذیل درج شده است تماس گرفته از تمام مراحل خرید و فروش اطلاعات کسب کرده و خرید خود را به آسانی و با آسایش کامل انجام دهید .

این مجموعه با احداث واحد شماره ۲ ، واقع در شهرک صنعتی بهارستان کرج، موفق به دریافت نشان استانداردبه عنوان اولین تولید کننده بیسکوئیت جو، با شهد توت در ایران گردید، آنچه در خصوص محصولات تولیدی جمانه حائز اهمیت است، استفاده از مواد اولیه‌ی ارگانیک نظیر شهد توت، شهد خرما، جوانه گندم، هل، دارچین، مغز تخمه آفتابگردان، زیره، شوید، کنجد و … می باشد.

اینک پس از اخذ استانداردهای بین المللی و همچنین گسترش توزیع در سطح کشور، با حفظ کیفیت و حقوق شهروندی در نظر داریم تا با گسترش صادرات محصولات خود، گامی مهم در عرصه رقابت برداریم.

انواع کلوچه جمانه

  • کلوچه گردویی جمانه
  • کلوچه خرمایی جمانه
  • کلوچه چتری جمانه
  • کلوچه مخصوص گردویی جمانه
  • کلوچه پرتغال جمانه
  • کلوچه مینی گردویی جمانه

کالری کلوچه های جمانه

هر محصولی با توجه به قند و روغن موجود ، در آن کالری های متفاوتی دارند که برای افراد های دیابتی هستند توصیه نمی شود بیماران رژیمی از خوردن هر گونه قند غیر طبیعی خود داریی کنند .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم نقدیان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09196850978
آدرس کانال: dianamuffin@
پست الکترونیکی: dianamuffinco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی کیک و کلوچه

خرید اینترنتی کیک کلوچه قیمت مناسب | مرکز پخش محصولات با تخفیف ویژه

خرید اینترنتی کیک کلوچه قیمت مناسب از مرکز پخش محصولات با تخفیف ویژه همراه است …