دیانا
خانه / کلوچه / کلوچه زنجبیلی / فروش عمده کلوچه زنجبیلی

فروش عمده کلوچه زنجبیلی

فروش عمده کلوچه زنجبیلی امروزه طرفدارن بسیار زیادی پیدا کرده است زیرا هم از نظر طعم بسیار خوشمزه ، طرح های متفاوت و دل نشینی ، بسته بند ی های در انواع تعداد بالا و پایین و … را به خود اختصاص داده است که علاوه بر ویژگی های بالا از خاصیت بی نظیر زنجبیل که گرمی بدن را در برمی گیرد نمی توان دست کشید .

خیلی از افراد با طبع گرم از خوردن این محصول بسیار خوشایند و رضایت خود را اعلام می دارند. خوشبختانه امروزه در کشور ما خیلی از مردم روی به سمت خوردن محصولات گیاهی آورده اند زیرا خواص های بی نظیر آن را فهمیند و از خوردنش بسیار حس خوشایندی داشته اند .

کلوچه زنجبیلی

کلوچه کلا محصولی است که مزه ایی شیرین و خوش طعمی را دارد که ترکیبات آن در بیشتر اوقات یکی می باشد که شامل :

  • آرد گندم
  • شکر
  • روغن
  • بیگینگ پودر
  • وانیل
  • تخم مرغ

اما ترکیبات خاص کلوچه ی زنجبیل پودر زنجبیل ، کمی نمک ، اسید سیتریک ، لیستین و … می باشند . با ترکیب تمام این مواد با یکدیگر برای چند ساعتی باید به خمیر استراحت داده شود پس از گذشت مدت زمان و قرار دادن بر ، روی سینی که از قبل توسط دستگاه تمام اتوماتیک چرب شده است. برای پخت راهی مرحله ی آن می شود .

پس از آن بسته بندی شدن توسط کارگران اینجاست که کلوچه ی زنجبیلی خوشمزه ی ما آماده ی خوردن می باشدکه در این بخش آماده ی بارگیری و فرستادن برای شما عزیزان می شود.

فروش عمده کلوچه زنجبیلی

جهت هر گونه فعالیت در باب کلوچه زنجبیلی اعم از فروش ، خرید ، تولید ، ارسال بار و … می توانید با مدیریت فروش ارتباط برقرار کنید هر گونه ابهام یا سوالی که برای شما ایجاد شده است از ایشان بپرسید و هر مقداریی تناژیی یا جزیی نیاز دارید را در هر کجایی که می فرمایید آن را تحویل بگیرید .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم فیروزی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09026563392
پست الکترونیکی: dianamuffinco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت خرید عمده کلوچه

قیمت خرید عمده کلوچه زنجبیل گردویی حاوی مارگارین

قیمت خرید عمده کلوچه زنجبیل گردویی حاوی مارگارین به دلیل بالا بودن رقابت در کیفیت، …