دیانا
خانه / کلوچه / ;کلوچه سنتی / فروش عمده انواع کلوچه کرمانشاهی

فروش عمده انواع کلوچه کرمانشاهی

فروش عمده انواع کلوچه کرمانشاهی که در گذشته توسط بانوان این مرزو بوم تولید و با بسته بندهای خاص گذشته فقط در سطح شهر پخش می شدند. اما امروزه این صنعت رونق گرفته است و یکی از شغل هایی جوانان کرمانشاه محسوب می شود .

فروش عمده انواع کلوچه کرمانشاهی در این سایت امکان پذیر است شما می توانید جهت هر گونه اطلاعاتی اعم از : خرید ، فروش ، صادرات ، پخش ، نمایندگی ها ما و …. با کارشناس مربوطه تماس حاصل فرمایید .

انواع کلوچه کرمانشاهی

  • کلوچه خرمایی کرمانشاهی
  • کلوچه برنجی کرمانشاهی
  • کلوچه بژی کرمانشاهی
  • کلوچه سنتی کرمانشاهی
  • کلوچه مخصوص کرمانشاهی
  • کلوچه محلی کرمانشاهی

تنوع در محصولات فوق بسیار زیاد می باشد هر کدام از آن ها در طعم ها و مزه های متفاوتی برخی دو نوع و بقیه در چند مدل تولید و بسته بندهای با طرح های مخصوص این استان انجام خواهد شد .

سرسبزی می باشد . کلوچه یکی از سوغاتی معرف این استان می باشد که بعد از این موارد دیگری شامل : بلوط، پسته‌ی وحشی، بادام کوهی، آلبالوی وحشی، تمشک، گردو، زبان گنجشک و… برخوردار است که این موضوع بی‌ارتباط با ایجاد انواع غذاها و شیرینی‌های بومی و سنتی در این منطقه نیست.

از دیرباز با نان‌خرمایی، شیرینی خوشمزه و مقوی بومی کشورمان، آشنا هستیم. این خوراکی لذیذ و دوست‌داشتنی یکی از شیرینی‌های سنتی و محلی استان کرمانشاه محسوب می‌شود که به دلیل داشتن خرما، بسیار مقوی و مفید است. نوشیدن فنجانی از چای داغ همراه با نان‌خرمایی‌های لذیذ و خوشمزه، بسیار دلنشین و مطبوع خواهد بود.

علاوه بر این نان برنجی یکی از معروف ترین ماده ی غذایی دل نشین است شیرینی لطیف، لذیذ و فوق‌العاده، بهترین بهانه‌ای که می‌توان برای داشتن دورهمی‌های شبانه‌ی خانوادگی در نظر گرفت.که با لهجه ی شیرین مردم این محل با قیمت اندک به دلیل مهمان پذیر بودن آن ها به فروش می رسد .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم فیروزی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09026563392
پست الکترونیکی: dianamuffinco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولید کلوچه سنتی

تولید کلوچه سنتی فومن با قیمت عمده | مرکز پخش فوق العاده با پایین ترین نرخ

تولید کلوچه سنتی فومن با قیمت عمده در بسته بندی های زیبا و جذاب تهیه …