دیانا
خانه / کلوچه / کلوچه جوادیان / فروش اینترنتی کلوچه گردویی جوادیان

فروش اینترنتی کلوچه گردویی جوادیان

فروش اینترنتی کلوچه گردویی جوادیان با توجه به برند آن در طرح و طعم های متفاوتی تولید و مخصوصا عرضه ی بسیار زیادی در بازار را برعهده دارد . شهرستان لنگردو یکی از بزرگترین تولید کنندهای کلوچه را به خود اختصاص داده است .

این شهر انواع کلوچه ها را در طعم های بی نظیری با برندهای متفاوت و مزه های جدید اعم از موزی ، نارگیلی ، گردویی ، بالشتی پا دراز ، و … می باشد .

شاید بتوان از شرکت کلوچه سازی جوادیان به عنوان معتبرترین و حتی بزرگترین شرکت فعال در لنگرود نام برد که البته تعداد پرسنل زیادی نداشته اما از حیث نام و نشان و آوازه مشهور است به طوری که این شرکت کلوچه سازی معتبر توانسته است به عنوان اولین شرکت کلوچه سازی در ایران به دریافت نشان استاندارد از سازمان ملی استاندارد ایران مفتخر گردد.

فروش اینترنتی کلوچه

همه ی ما به دنبال سود بیشتر و هزینه های کمترهستیم به همین دلیل برای شما مشتریان عزیز پرسودتر و بهترخواهد بود . فروش عمده اینترنتی انواع کیک و کلوچه جوادیان در طرح ها و طعم های متفاوتی بسیار ویژه می باشد و در فصل های متفاوتی از سال را برای شما قرار داده ایم .

فروش اینترنتی کلوچه

شرکت صنایع غذایی فروش ما برای راحتی کار شما هموطنان عزیز این شرایط را فراهم کرده است که ما به راحتی خرید و فروش خود را از طریق اینترنت انجام داده و از خیل نگرانی ها و استرس های گذاشتن زمان برای پیدا کردن محصول مورد نیاز را همه از بین برده است ما نمونه کالای خود را برای شما ارسال کرده و شما این فرصت را خواهید داشت تا فروش خود را به بهترین نحوه ممکن با عقد قرار داد بین ما صورت پذیرد .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم نقدیان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09196850978
آدرس کانال: dianamuffin@
پست الکترونیکی: dianamuffinco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

نمایندگی کلوچه

نمایندگی کلوچه نادری مشهد

نمایندگی کلوچه نادری مشهد تمام طعم های این برند را به فروش می رساند که …