دیانا
خانه / کلوچه / کلوچه گردویی / نمایندگی کلوچه نادری مشهد

نمایندگی کلوچه نادری مشهد

نمایندگی کلوچه نادری مشهد تمام طعم های این برند را به فروش می رساند که دارای طرفداران زیادی که بسیار پر درخواست می باشد . کلوچه نادری روز به روز به تولیدات جدید خود می افزایدکه در نوع خود بی نظیر و بسیار عالی و تازه تولید شده هستند . ما در صدد جدیدترین طعم طبق نظرات مشتریان عزیزمان خواهیم بود .

کلوچه نادری از ، زمان های خیلی قبل به وجود آمده است و براساس شرایط آن زمان تولیدا خود را با افرادی کم آغاز کرده است ولی امروزه این تولید به تناژهای روزمره در تعداد بالا رسیده است زیرا از همه جای ایران آن را سفارش می دهند برای مصارف گوناگون اعم از خانگی ، مغازه دار، سوپرمارکت ها ، بوفه مدارس ، فروشگاه های زنجیره ای و … آن را از ما طلب می کنند .

نمایندگی کلوچه نادری

ما در همه جای ایران نمایندگی این برند را داریم شما می توانید بر طبق نیاز خود و در صورت سخت بودن این کار برای شما و رفتن و پیدا کردن نمایندگی های ما با ما در ارتباط باشید ما حصولات خود در هر مقداریی که شما به آن نیاز دارید و برای هر مصرفی برای شما ارسال با نازلترین قیمت در هر جای ایران ارسال خواهیم کرد .

برای هر گونه سفارشی به هر مقداریی می توانید از طریق روش های زیر اقدام کرد :

  • تماس با مدیریت فروش مربوطه
  • ارتباط از طریق پیامک در صورت تمایل
  • برقراری ارتباط از طریق شبکه های اجتماعی : تلگرام ، اینستا ، واتس آپ

نمایندگی کلوچه نادری مشهد

علاوه بر موارد بالا بعضی از افراد هستند که ترجیح می دهند حضوری با دیدن محصولات سفارش خود را به ثبت برسانند شما می توانید به نایندگی ما در این شهر مراجعه کرده و محصول خود را مستقیم از همن جا خریداریی کرده و به مصرف خود برسانید .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم نقدیان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09196850978
آدرس کانال: dianamuffin@
پست الکترونیکی: dianamuffinco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت خرید عمده کلوچه

قیمت خرید عمده کلوچه جوادیان کارخانه

  قیمت خرید عمده کلوچه جوادیان از کارخانه با قیمت اصلی به صورت مستقیم برای …