دیانا
خانه / کلوچه / کلوچه زنجبیلی / فروش قیمت عمده کلوچه زنجبیلی قوچان

فروش قیمت عمده کلوچه زنجبیلی قوچان

فروش قیمت عمده کلوچه زنجبیلی قوچان که در گذشته توسط زنان خانه دار تولید و برای مصرف به بازار عضه می شده است و دور گردان با توجه به بسته بندی زمان خود آن را به مغازه دارها برای فروش می دادند .

کلوچه ی زنجبیلی همان طور که از نامش پیداست ترکیب اصلی آن را پودر زنجبیل در برگرفته است که نمی توان از طعم و مزه ی بی نظیر آن دست کشید علاوه براین خاصیت های که برای بدن ما دارد که مهم ترین ان طبع گرمش می باشد که باعث از بین رفتن سردی زیادی بدن که عامل عفونت است با خوردن همین محصول به آسانی از بدن شما عزیزان دفع خواهد شد .

فروش قیمت عمده کلوچه

فروش ویژه قیمت عمده کلوچه در هر مقداریی برای شما شرایطش فراهم شده است برای هر گونه فعالیت تجاری می توانید با ما در ارتباط باشید تا محصول خود را به هر تناژیی در هر جای ایران دریافت نمایید . قیمت های ما کاملا عمده و معرفی شده از خود کارخاه می باشند با نازلترین قیمت ممکن شما می توانید از ما خرید را انجام دهید که هم برای شما مفید واقعه شود و هم ثمره اش به ما در تمام ارکان خواهد رسید .

قیمت عمده کلوچه زنجبیلی

یکی از محصولات پر فروش ما که همیشه از تخفیفات مخصوص هر ماه و یا سال را به خود به دلیل استقبال زیاد مردم به خود اختصاص می دهد . این کلوچه همان طور که شما مستحضر هستید از خواص درمانی بالایی برخورداراست به همین دلیل خیلی از افراد آن را مصرف می کنند و درخواست های مکرری برای دریافت آن دارند .

جهت هر گونه فعالیت و گرفتن لیست قیمت محصولات ما می توانید با مدیریت فرئش تماس حاصل فرمایید ایشان شما در هر گونه ابهامی که برایتان ایجاد شده باشد رفع خواهد کرد .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم فیروزی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09026563392
پست الکترونیکی: dianamuffinco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت خرید عمده کلوچه

قیمت خرید عمده کلوچه زنجبیل گردویی حاوی مارگارین

قیمت خرید عمده کلوچه زنجبیل گردویی حاوی مارگارین به دلیل بالا بودن رقابت در کیفیت، …