دیانا
خانه / کلوچه / کلوچه رضوی / فروش عمده کلوچه سنتی قند عسل رضوی

فروش عمده کلوچه سنتی قند عسل رضوی

فروش عمده کلوچه سنتی قند عسل رضوی یکی از خاطره انگیزترین نوعی از شیرینی جات برای بچه های دو دهه ی قبل می باشد که آنان در حال حاضر پدر و مادران این زمانه می باشند . خیلی از آن ها تجربه های خود را به راحتی در اختیار فرزندان خود قرار می دهند که از مزه ، کیفیت و شیرینی کلوچه سنتی قند عسل را به ایشان می گویند.

خوردن این محصول نرم با شیر به عنوان یک وعده ی غذایی کامل معرفی می کند شما را تا ساعت ها سیر نگه می دارد .

براحتی راغب می شوند که از محصول نام برده استفاده کرده ، خوردنش را تجربه کنند همان لذت و خوشمزگی را بدست بیاورند . فروش ما از درب کارخانه به قیمت عمده به نفع فروشندگان می باشد با قیمت پایین خریداریی کرده به بقیه جاها عرضه نمایید . شرکت صنایع غذایی نان رضوی در صدد تولید محصولات به نوع جدیدی می باشد البته لازم به ذکر است که خیلی از کالای خود تازه و بروز هستند .

جهت همکاری می توانید با شماره ذیل تماس حاصل فرمایید یا از طریق شبکه های اجتماعی ما را پیدا کنید . کارشناس ما آمادگی لازم را برای پاسخ دادن به هر گونه پرسش و پاسخ شما را دارند ضمننا ایشان شما را در انتخاب محصول کمک خواهد کرده لیست محصولات را براحتی در اختیار شما قرار خواهند ، داد.

کلوچه خراسان رضوی

همان طور که مستحضر هستید این محصول در شهر مقدس مشهد حریم ام ضامن آهو امام رضا ( ع ) تولید می شود . پخش ، فروش ، خرید و … در سراسر ایرا از طریق شرکت ما امکان پذیر است .

ما در صدد آسایش مردم ایران عزیز و کمک رسانی به مردم این شرایط را برای آن ها فراهم کرده که خیلی از هزینه ها را برای آنان کم کنیم و با عقد یک قرار داد کالای سفارشی خود را به هر تناژیی در هر جای کشور عزیزمان دریافت نمایید .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم فیروزی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09026563392
پست الکترونیکی: dianamuffinco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

لیست قیمت فروش عمده کلوچ

لیست قیمت فروش عمده کلوچه رضوی

لیست قیمت فروش عمده کلوچه رضوی در انواع مختلف برای شما تولید و با بسته …